Turkish4 Dil, Kültür ve Farkındalık Eğitim Kampları

Turkish4; çocuk, genç ve yetişkin gruplarına uzaktan eğitim yöntemi ile yabancı dil olarak Türkçe eğitimi sunan bir platformdur. Çocuklar için asenkron, başka bir ifade ile önceden hazırlanmış modüllerden oluşan eğitim içeriği sunmaktadır. Genç ve yetişkinlere ise özel amaçlı dil öğretimi yöntemlerini uygulamaktadır ve kişiye özel ders programları oluşturup çevrimiçi özel ders şeklinde sunmaktadır. Turkish4 olarak tüm dünyadan öğrenci ve katılımcılarımız ile bir araya gelmeyi de arzulamaktayız. Bunun için çeşitli yaş gruplarına uygun olarak yılda dört kere düzenlenecek olan "Turkish4 Dil, Kültür ve Farkındalık Eğitim Kampları"nı organize edecektir. Tüm programların ortak özelliği; Türkçe öğretiminde Turkish4 eğitim müfredatının ve eğitim materyallerinin uygulanacak olması, kültürel etkinliklere ve atölye çalışmalarına yer verilecek olması ve doğal ortamı içinde farkındalık çalışmalarının yapılacak olmasıdır.

NE ZAMAN KİMİN İÇİN

Elbette ilk kampları yine sevgili çocuklar için planladık. Turkish4Children I. Dil, Kültür ve Farkındalık Eğitim Kampı 4-7 yaş çocuklarına yönelik olarak 21 – 28 Aralık 2019 tarihleri arasında İzmir’de düzenlenecektir.

8-12 yaş çocukları için yapacağımız kamp ise 11-12 Nisan 2020 tarihlerindedir.

AMACIMIZ

Umuyoruz ki Türkiye dışından gelecek olan ve Türkiye’de yaşamakta olan tüm dünya çocukları bu eğitim kamplarında bir araya gelip Türkçe öğrenecek, kültürel etkinlikler ve çeşitli farkındalık çalışmaları yaparak daha güzel bir dünya yaratmak için el ele vereceklerdir.

Biz onlara güveniyor ve onlardan ilham alıyoruz.

söz

​Bizler, uzaktan eğitim platformumuzda çocuklara verdiğimiz sözü her zaman tutacağız:
Yeter ki istesin çocuklar! Biz hep buradayız…
Bazen bir tık yakınında bazen elini tutma mesafesinde

Turkish4Children I. Dil, Kültür ve Farkındalık Eğitim Kampı

Yaş: 4-7 yaş. Çocukların yaşı küçük olduğu için, 1 yetişkin ile birlikte katılmaları zorunludur.
Tarih: 21 – 28 Aralık 2019
Yer: İzmir/Türkiye 

Otel: Aria Claros Beach & Spa Resort / Özdere (5 yıldızlı – Her şey dahil )

Kontenjan: Eğitime en fazla 12 çocuk kabul edilecektir.
Ücret: 750 Euro (1 çocuk + 1 yetişkin)

Çocukların kampta öğrendiklerini unutmaması ve Türkçe öğrenmeye devam etmesi için Turkish4Children 1. Modül’e 6 ay ücretsiz erişim hediye edilecektir.

  • Kamp boyunca Turkish4Children 1. Modül konuları (10 ünite) işlenecektir.
  • 4-5 yaş çocukları arasından öğlen uykusu uyumak isteyenler için programda 11:35 –  13:30 arası boşluk bırakılmıştır. Öğlen yemeği 14:00’da sona ermektedir.   
  • Akşam yemeğinden sonra program 20:15’e kadar devam etmektedir. Yorulan veya ebeveyn ile zaman geçirmek isteyen çocuklar akşam 20:15 itibariyle serbest bırakılacaktır. Programımız 21:30’a kadar ise isteğe bağlı katılım ile devam etmektedir.
  • Son akşam kapanış partisi yapılacaktır. Ebeveynlerin katılımı beklenmektedir.
  • Ebeveynler kampın ilk gününde yapılacak olan kaynaşma ve oryantasyon toplantısına katılacaklardır. Bunun dışında ebeveynler için bir seminer yapılacaktır.
  • Turkish4Children 1. Modül konularına öğrencilerin online erişimi 6 ay boyunca açık olacaktır.

Detaylı kamp programını info@turkish4.com adresine yazarak isteyebilirsiniz.

Tüm kamplarımız TÜRSAB yetkili Acentası Alfa Tour işbirliği ile gerçekleşmektedir ve seyahat sigortası yapılmaktadır. Belge No: 10583

Sıkça Sorulan Sorular

Evet. LinguaVoca firması özellikle bu konuda hassasiyet gösterir. Herkes için erişilebilir mimaride olan yerlerde organizasyon yapar. Eğitime katılacak öğrenci veya ebeveyn tekerlekli sandalye ile de gönül rahatlığı ile katılabilir.

Sabah oturumlarımıza sadece çocuklar katılabilir. Siz lütfen dinlenin, sohbet edin,  tesisin olanaklarından yararlanın. Öğleden sonra yapılacak atölye çalışmaları ve etkinliklere dilerseniz katılabilirsiniz.

Elbette gelebilirsiniz. Eğer her iki çocuğunuz da 4-7 yaş arasında ise ikisi de eğitime katılabilir. Eğer bir çocuğunuz 4 yaşından küçük veya 7 yaşından büyük ise sizinle zaman geçirmesi gerekir. 2 çocukla katılacaksanız ek ücret ödemeniz gerekir.

Bir ebeveyn zorunludur. Diğer ebeveyn de gelmek isterse elbette gelebilir. Ücret farkı ödemeniz gerekir.  

Hayır. 4-7 yaş arası çocukları yalnız kabul edemiyoruz. Mutlaka onları iyi tanıyan ve eğitim dışındaki zamanlarda onlarla ilgilenebilecek bir yetişkin olması gerekir.

info@turkish4.com adresine yazarsanız size ayrıntılı yol tarifi göndeririz.
Talep olursa hava limanından, otogardan ve şehir merkezinden transfer aracı sağlayabiliriz. Aracın kalkış saati çoğunluğun varış saatine göre belirlenecektir.  Bu saatlerin dışında ayrıca transfer aracı talebiniz olursa ücret karşılığı organize edebiliriz. Elbette tekerlekli sandalye kullanan misafirlerimizin konforlu transferi için de hazırlık yapıldı. Lütfen varış saatinizi ve varsa özel durumunuzu info@turkish4.com adresine yazın.

Daha erken giriş yapmak veya daha geç çıkış yapmak isterseniz lütfen info@turkish4 adresine yazınız. Eğer tesis uygun olursa, kamp programından bağımsız olarak bireysel rezervasyon yapabilirsiniz.  

Kaydınızın alınması için en az %50 ödemeyi ödeme sayfasından yapmanız gerekmektedir. Diğer yarısını otele giriş yaparken kamp koordinatörümüze nakit olarak ödeyebilirsiniz. Kredi kartı kabul edilememektedir. 

Hayır, değil. Kampın yapıldığı şehre gelişinizi kendiniz planlamanız ve karşılamanız gerekiyor. Biz talep olursa hava limanı, otogar ve şehir merkezinden transfer aracı sağlayacağız. Çoğunluğun varış saatine göre planlanacak ve ücretsiz olacaktır. Başka bir varış saatiniz olursa size ücret karşılığı transfer sağlanacaktır.

Tüm katılımcıların “Zorunlu Mesleki Seyahat Sigortası” TÜRSAB yetkili acentası AlfaTour tarafından yapılacaktır. Kamp ücretine dahildir. Ayrıca ücretlendirilmeyecektir.   

Kamp Katılım Formu

Formu doldurduğunuzda ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz. Kaydınızın alınması için en az %50 ödemeyi ödeme sayfasından yapmanız gerekmektedir. Diğer yarısını otele giriş yaparken kamp koordinatörümüze nakit olarak ödeyebilirsiniz. Otelde sadece nakit ödeme yapılabilmektedir. Kredi kartı ile kamp ödemesi yapamazsınız.

Camp registration form - TR

VELİ HAKKINDA

Hava limanından, otogardan veya şehir merkezinden kamp yerine transfer istiyor musunuz? *
Transfer noktası

KAMPA KATILACAK ÇOCUK HAKKINDA

ÇOCUKLA BİRLİKTE KAMPA KATILACAK YETİŞKİN HAKKINDA

Adres *
Adres
Şehir
Bölge
Posta kodu
Ülke
Kredi Kartı *
Kredi Kartı
Satış Sözleşmesi'ni okudum, kabul ediyorum.